ВИПУСКНИК-2016
БЛОГ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА 11 КЛАСУ ДЕСНЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ БАЯК ЄВГЕНІЇ АНАТОЛІЇВНИ
Ми - наполегливі, й в житті ми досягнем всього, бо наш девіз :"Один - за всіх, і всі - за одного"!
Сторінки
Головна сторінка
ВІЗИТІВКА КЛАСУ
ФОТОГАЛЕРЕЯ
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
ДО УВАГИ БАТЬКІВ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО
НАШІ ЕКСКУРСІЇ
НАША КЛАСНА КІМНАТА
РОЗКЛАД УРОКІВ
неділя, 6 грудня 2015 р.
Ми - переможці конкурсу "Нумо, хлопці!"
Немає коментарів:
Дописати коментар
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар